Bize Ulaşın : +90 (212) 643 40 12    Mail:[email protected]

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

HAN ELEKTRİK TAAHHÜT 2007 yılında kuruldu..

Kuruluş tarihinden bu yana HAN ELEKTRİK sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performansla kısa sürede büyük projelere imza atmıştır. "Sürekli Gelişim" vizyonunu, yönetimden iş disiplinine, teknolojiden insan kaynaklarına kadar tüm birimlerinde uygulayarak, yüksek bir performans ivmesi yakaladı. HAN ELEKTRİK kurulduğu günden bu güne kadar prestijli projelere imzasını attı. Tek kaynaktan farklı hizmetler sunmayı amaçlayan HAN , verdiği elektik proje-taahhüt hizmetlerinin dışında, gerçekleştirdiği projelerin yüksek verimle çalışabilmesi için bakım ve işletim grubunu da oluşturarak, kendi sektörünün öncüleri arasında yer aldı. HAN ELEKTRİK’ in gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız.

Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan güçlü kadrosu ile HAN, kendi sektöründe ödünsüz kalite anlayışını simgelemektedir. HAN Taahhüt ve Bakım Departmanı, günümüze kadar gerçekleştirdiği projeler sayesinde, modern işletme kavramını Türkiye ile tanıştırmıştır. Tüm bunların sonucunda kısa sürede yapmış olduğumuz projelerle gurur duyduk. Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir.

Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir. HAN ELEKTRİK’ in başarısının altında hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır.

 

Referanslarımız

Han Elektrik

HAN ELEKTRİK TAAHHÜT 2007 yılında kuruldu. Kuruluş tarihinden bu yana HAN ELEKTRİK sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performansla kısa sürede büyük projelere imza atmıştır. "Sürekli Gelişim" vizyonunu, yönetimden iş disiplinine, teknolojiden insan kaynaklarına kadar tüm birimlerinde uygulayarak, yüksek bir performans ivmesi yakaladı.  

Yaptığımız İşler

gallery_bottomgallery_bottomgallery_bottomgallery_bottomgallery_bottomgallery_bottomgallery_bottom

Bizi Takip Edin

İletişim

Güven Mah Bayındır Sokak No : 12 Güngören, İstanbul

+90 (532) 504 58 84

+90 (212) 643 40 12

www.hanelektrik.com

bonusal